SVO Twickel  

  • SVO Twickel: meisjesvoetbal en vrouwenvoetbal in Delden

    • samenwerking tussen Rood Zwart en SV Delden

    • nieuwe vereniging vanaf seizoen 2017-2018

  • SVO Twickel: samen voetballen en samen trainen

    • op sportpark De Scheetheuvel en op sportpark De Mors

    • onder een eigen naam, in een eigen tenue: blauw met zwart

  • SVO Twickel: voor meisjes van 11 jaar en ouder

    • jeugdelftallen: MO13 – MO15 – MO17 – MO19

    • seniorenteams: VR1 – VR2 – VR25+1

    • (meisjes tot en met 10 jaar voetballen samen met de jongens bij Rood Zwart of bij SV Delden)

  • Meedoen? Dat kan!

    • Kom kijken bij een wedstrijd of doe mee met een training

    • Meld je aan bij Rood Zwart of bij SV Delden en doe mee met SVO Twickel

    • Meer informatie bij

      • Conny Kemerink op Schiphorst (06-46723773)

      • Jos Eijsink (06-23978660)

za. 18 september
Delden JO8-1JM - Wilhelminaschool JO8-2 08:45
Delden JO8-2JM - SJO UNO'21 JO8-2 08:45
Delden JO7-1 - VV Buurse JO7-1 08:45
Delden JO12-1 - Achilles '12 JO12-2 09:00 D. (Dirk) Morsink
Kabouters - training 10:00
Delden JO10-2JM - Borne JO10-1JM 10:30
Delden JO13-1 - Den Ham JO13-2JM 12:30 T.W (Tom) Oonk
Delden JO15-2 - NEO JO15-4 14:00 R. (Richard) de Vetter
Delden JO17-1 - Vogido JO17-2 16:00 T.H. (Twan) Eijsink
zo. 19 september
Delden 1 - SV De Lutte 1 14:30 M.J.M. (Marcel) Besselink
ma. 20 september
Delden JO17-1 - ST: TVO/Hoeve Vooruit JO17-1 19:30
vr. 24 september
Delden 45+1 - Buurse 45+1 20:00
za. 25 september
Delden JO9-1JM - SJO HSC - Buurse JO9-2 08:45
Delden JO9-2JM - Borne JO9-2JM 08:45
Kabouters - training 10:00
Delden JO11-1JM - ATC '65 JO11-4 10:30 Afgeschermd
Delden JO10-1JM - Hector JO10-1 10:30
Delden JO15-2 - Bon Boys JO15-4 14:00
Delden JO17-1 - Oranje Nassau JO17-2 16:00 Afgeschermd
zo. 26 september
Delden 7 - Bentelo 7 09:00
Delden 3 - Grol 7 10:00 D.J (Dick) ter Kulve
Delden 5 - RSC 8 10:00 M. (Michiel) Westerbeek
Delden 2 - Bentelo 3 11:00 I.G.J. (Ivo) Otten
za. 2 oktober
Delden JO8-2JM - Bon Boys JO8-4JM 08:45
Delden JO7-1 - Hoeve Vooruit MO7-2 08:45
Kabouters - training 10:00
Delden JO12-1 - avc Heracles JO12-3 10:30
Delden JO11-1JM - GFC JO11-1JM 10:30
Delden JO13-1 - NEO JO13-2 12:30
Delden JO15-1 - Bon Boys JO15-3 14:00
zo. 3 oktober
Delden 6 - SV DRC 2012 3 10:00
Delden 4 - Rood Zwart 8 11:00
Delden 1 - FC Eibergen 1 14:30
za. 9 oktober
Delden JO9-1JM - SP Lochem JO9-1 08:45
Delden JO8-1JM - Achilles '12 JO8-4 08:45
Kabouters - training 10:00
Delden JO10-1JM - Ruurlo JO10-1 10:30
Delden JO15-1 - Victoria '28 JO15-2JM 14:00
Delden JO15-2 - Tubantia JO15-3JM 14:00
Delden JO17-1 - SDC '12 JO17-2 16:00
zo. 10 oktober
Delden 7 - Markelo 6 09:00
Delden 5 - Enter 7 10:00
Delden 6 - La Première 4 10:00
Delden 2 - De Tukkers 3 12:00
vr. 15 oktober
Delden 45+1 - HSC '21 45+1 20:00
zo. 17 oktober
Delden 1 - VIOS B. 1 14:30
za. 23 oktober
Delden JO13-1 - BWO JO13-2 12:30
zo. 24 oktober
Delden 3 - Hector 2 10:00
za. 30 oktober
Delden JO15-2 - RSC JO15-2 14:00
Delden JO17-1 - Borne JO17-1 16:00
zo. 31 oktober
Delden 7 - Bentelo 6 09:00
Delden 3 - Haaksbergen 2 10:00
Delden 5 - Luctor Et Emergo 6 10:00
Delden 2 - RKSV Bornerbroek 2 11:00
Delden 1 - Reunie 1 14:30
vr. 5 november
Delden 45+1 - v.v. Twenthe 45+1 19:30
Delden 45+1 - HSC '21 45+1 20:30
za. 6 november
Delden JO13-1 - Rood Zwart JO13-1 12:30
Delden JO15-1 - Rood Zwart JO15-2 14:00
zo. 7 november
Delden 6 - De Tukkers 5 10:00
Delden 4 - Buurse 4 11:00
Delden 1 - Sp. Neede 1 14:30
vr. 19 november
Delden 45+1 - v.v. Twenthe 45+1 20:00
zo. 21 november
Delden 3 - v.v. Twenthe 3 10:00
Delden 2 - Rood Zwart 3 11:00
za. 27 november
Delden JO13-1 - Bon Boys JO13-2 12:30
Delden JO15-1 - FC Winterswijk JO15-2JM 14:00
Delden JO17-1 - v.v. Twenthe JO17-1 16:00
zo. 28 november
Delden 7 - Bon Boys 9 09:00
Delden 5 - Stevo 7 10:00
Delden 6 - RKSV Bornerbroek 4 10:00
Delden 4 - RKSV Bornerbroek 3 11:00
Delden 1 - v.v. Twenthe 1 14:30
za. 4 december
Delden JO13-1 - Quick '20 JO13-3JM 12:30
zo. 5 december
Delden 3 - La Première 3 10:00
Delden 2 - TVC '28 4 11:00
za. 11 december
Delden JO15-1 - BSC Unisson JO15-1 14:00
Delden JO15-2 - Sparta E. JO15-5 14:00
Delden JO17-1 - BWO JO17-2 16:00
zo. 12 december
Delden 7 - v.v. Twenthe 8 09:00
Delden 5 - UD W. 6 10:00
Delden 6 - Saasveldia 6 10:00
Delden 4 - HSC '21 4 11:00
za. 18 december
Delden JO13-1 - Tubantia JO13-2 12:30
Delden JO15-2 - Avanti W. JO15-3 14:00
Delden JO17-1 - JO17-1JM 16:00
zo. 23 januari
Delden 1 - Rood Zwart 1 14:30
zo. 30 januari
Delden 3 - Bon Boys 4 10:00
Delden 2 - Zenderen Vooruit 2 11:00
zo. 6 februari
Delden 7 - TVO 4 09:00
Delden 5 - DSVD 4 10:00
Delden 6 - Luctor Et Emergo 4 10:00
Delden 4 - Hoeve Vooruit 3 11:00
Delden 2 - MVV '29 3 12:00
Delden 1 - Hector 1 14:30
zo. 13 februari
Delden 3 - Losser 5 10:00
zo. 6 maart
Delden 7 - Hector 4 09:00
Delden 5 - DTC '07 5 10:00
Delden 6 - MVV '29 10 10:00
Delden 4 - Borne 4 11:00

Topscorers senioren

stand per 03-10-2020

naam dp
Coen Witteveen 5
Sander Pelle 3
Gijs Assink 2
Richard de Vetter 2
Hugo Renssen 2
Glenn Simon 2
Scott Wold 2
Doeke Brandt 1
Bram Horstman 1
Berry Koens 1
Lees meer