algemene informatie voor onze scheidsrechters: klik hier
Rooster thuiswedstrijden en scheidsrechters
za. 27 april | ||||||
Kabouters | - training buiten | 10:00 | ||||
zo. 28 april | ||||||
Delden 1 | - Lemelerveld 1 | 14:30 | L. (Leon) Welbers | |||
za. 4 mei | ||||||
Delden JO19-1 | - Vogido JO19-1 | 16:00 | Afgeschermd | |||
Delden JO17-1 | - Hengelo JO17-1JM | 16:00 | J. (Joost) Hendrikse | |||
zo. 5 mei | ||||||
Delden 2 | - Zenderen Vooruit 2 | 11:00 | I.G.J. (Ivo) Otten | |||
wo. 8 mei | ||||||
Delden 4 | - FC Suryoye-Mediterraneo 4 | 19:30 | D.J (Dick) ter Kulve | |||
vr. 10 mei | ||||||
Delden 35+1 | - RKSV Bornerbroek 35+1 | 19:30 | ||||
Delden 35+1 | - Borne 35+2 | 21:00 | ||||
za. 11 mei | ||||||
Delden JO9-1JM | - Achilles '12 JO9-2 | 08:45 | ||||
Delden JO13-1 | - Markelo JO13-1 | 13:00 | D. (Dirk) Morsink | |||
Delden JO17-1 | - ASV '57 JO17-1JM | 16:00 | A. (Arjan) Laarhuis | |||
zo. 12 mei | ||||||
Delden 4 | - Enter 4 | 10:00 | M. (Michiel) Westerbeek | |||
Delden 2 | - NEO 2 | 11:00 | T (Tom) Sueters | |||
Delden 3 | - HSC '21 3 | 11:00 | ||||
ma. 13 mei | ||||||
Delden JO8-2JM | - Wilhelminaschool JO8-1 | 18:15 | ||||
Delden JO10-2JM | - Enter JO10-2 | 18:30 | ||||
do. 16 mei | ||||||
Delden 2 | - Bentelo 3 | 20:00 | T (Tom) Sueters | |||
za. 18 mei | ||||||
Delden JO8-1JM | - s.v. Rijssen JO8-1JM | 08:45 | ||||
Delden JO8-3 | - Hector JO8-2 | 08:45 | ||||
Delden JO12-2JM | - Sp. Neede JO12-1 | 10:30 | D. (Dirk) Morsink | |||
Delden JO10-1JM | - Achilles '12 JO10-3 | 10:30 | ||||
Delden JO19-1 | - BSC Unisson JO19-1 | 16:00 | R. (Richard) de Vetter | |||
ma. 20 mei | ||||||
Delden 5 | - S.V. Losser 3 | 10:00 | D.J (Dick) ter Kulve | |||
Delden 1 | - Heeten 1 | 14:00 | ||||
vr. 24 mei | ||||||
Delden 35+1 | - Tubantia 35+4 | 19:30 | ||||
Delden 35+1 | - Borne 35+2 | 21:00 | ||||
za. 25 mei | ||||||
Delden JO11-1JM | - WVV'34 JO11-1 | 10:30 | Afgeschermd | |||
Delden JO15-1 | - WVV'34 JO15-1 | 11:00 | T.H. (Twan) Eijsink | |||
Delden JO14-1 | - Excelsior '31 JO14-4 | 13:00 | R. (Richard) de Vetter | |||
zo. 26 mei | ||||||
Delden 4 | - v.v. Twenthe 4 | 10:00 | D.J (Dick) ter Kulve | |||
za. 1 juni | ||||||
Delden JO14-1 | - SJO ZWO'23 JO14-1JM | 13:00 | T.H. (Twan) Eijsink | |||
Delden JO19-1 | - LSV JO19-1 | 16:00 | T.H. (Twan) Eijsink |