algemene informatie voor onze scheidsrechters: klik hier


di. 23 oktober
Clubvoetbaldagen - 09:00
wo. 24 oktober
Clubvoetbaldagen - 09:00
za. 27 oktober
Delden JO9-2 - Rood Zwart JO9-4 09:00
Delden JO7-1 - BSC Unisson JO7-2 09:00
Delden JO12-1 - Oranje Nassau JO12-3 10:15
Delden JO11-1 - Victoria '28 JO11-2 10:15
Delden JO13-1 - ST: TVO/Hoeve Vooruit JO13-1G 11:45 N.G (Nick) Stokkentreeff
zo. 28 oktober
Delden 2 - Rood Zwart 4 11:00 D.J (Dick) ter Kulve
wo. 31 oktober
SVO Twickel MO13-1 - Enter Vooruit MO13-1 18:30
Delden JO19-1 - Borne JO19-1G 20:00 I.G.J. (Ivo) Otten
vr. 2 november
Delden 35+1 - Excelsior '31 35+2 19:30
Delden 35+1 - Rood Zwart 35+1 20:30
za. 3 november
Delden JO9-1 - NEO JO9-3G 09:00
Delden JO8-1 - Tubantia JO8-2 09:00
Delden JO11-2 - SDC '12 JO11-2 10:15
Delden JO15-1 - RKSV Bornerbroek JO15-1 11:45
Delden JO17-1 - Achilles '12 JO17-2 13:30
zo. 4 november
Delden 4 - WVV '34 4 10:00 R. (Rene) van Norel
Delden 5 - Bentelo 8 10:00
SVO Twickel VR1 - LSV VR1 12:00
Delden 1 - Oldenzaal 1 14:30 Afgeschermd
vr. 9 november
SVO Twickel VR25+2 - Rigtersbleek VR25+1 20:00
za. 10 november
Delden JO9-2 - GFC JO9-2G 09:00
Delden JO12-1 - Achilles '12 JO12-2 10:15
Delden JO11-1 - v.v. Twenthe JO11-1 10:15
SVO Twickel MO13-1 - Hulzense Boys MO13-1 10:15
Delden JO13-1 - Buurse JO13-1G 11:45
Delden JO17-1 - NEO JO17-3 13:30
Delden JO19-1 - Victoria '28 JO19-3 16:00
zo. 11 november
Delden 4 - Hector 7 10:00 M.B.J. (Marcel) Visschedijk
Delden 5 - Enter 10 10:00
di. 13 november
Delden 1 - DOS '37 1 20:00
vr. 16 november
SVO Twickel VR25+2 - Achilles E VR25+1 20:00
za. 17 november
Delden JO9-1 - Rood Zwart JO9-3 09:00
Delden JO8-1 - Hellendoorn v.v. JO8-2G 09:00
Delden JO15-1 - Wilhelminaschool JO15-2G 11:45
SVO Twickel MO19-1 - SVO VVZ MO19-1 14:00
zo. 18 november
Delden 3 - GFC 3 10:00
Delden 2 - Luctor Et Emergo 2 11:00
di. 20 november
SVO Twickel VR1 - Rigtersbleek VR1 20:00
za. 24 november
Delden JO9-2 - WVV '34 JO9-2 09:00
Delden JO12-1 - v.v. Twenthe JO12-1 10:15
Delden JO11-2 - Bentelo JO11-1 10:15
SVO Twickel MO13-1 - v.v. Hellendoorn MO13-2 10:15
Delden JO13-1 - Rood Zwart JO13-2 11:45
Delden JO17-1 - Oranje Nassau JO17-3 13:30
SVO Twickel MO19-1 - Oranje Nassau MO19-1 14:00
Delden JO19-1 - DEC '10 JO19-1 16:00
zo. 25 november
Delden 4 - WVV '34 6 10:00
Delden 5 - v.v. Hellendoorn 3 10:00
Delden 1 - Juventa '12 1 14:30
za. 1 december
Delden JO9-1 - BWO JO9-2 09:00
Delden JO9-2 - DEC '10 JO9-1 09:00
Delden JO8-1 - Oranje Nassau JO8-6 09:00
Delden JO11-1 - Rood Zwart JO11-2 10:15
Delden JO13-1 - DEC '10 JO13-1 11:45
Delden JO19-1 - Hector JO19-1 16:00
zo. 2 december
Delden 3 - Borne 4 10:00
Delden 2 - Borne 3 11:00
vr. 7 december
SVO Twickel VR25+2 - FC Berghuizen VR25+1 20:00
za. 8 december
Delden JO12-1 - RKSV Bornerbroek JO12-1 10:15
Delden JO11-2 - De Tubanters 1897 JO11-3 10:15
Delden JO15-1 - Tubantia JO15-2 11:45
Delden JO17-1 - BWO JO17-3 13:30
SVO Twickel MO19-1 - HHC Hardenberg MO19-1 14:00
zo. 9 december
Delden 4 - Holten 7 10:00
Delden 5 - Luctor Et Emergo 4 10:00
Delden 1 - Rood Zwart 1 14:30
vr. 14 december
SVO Twickel VR25+2 - SP Rekken VR25+1 20:00
zo. 20 januari
Delden 1 - RSC 1 14:30
zo. 3 februari
Delden 1 - Sportlust Vroomshoop 1 14:30
zo. 10 februari
Delden 4 - RKSV Bornerbroek 4 10:00
Delden 5 - Holten 5 10:00
SVO Twickel VR1 - ATC '65 VR2 11:30
Delden 1 - Zenderen Vooruit 1 14:30
zo. 17 februari
Delden 3 - NEO 8 10:00
Delden 2 - BWO 4 11:00
zo. 10 maart
Delden 3 - Haaksbergen 2 10:00
Delden 2 - Juventa '12 4 11:00
zo. 17 maart
Delden 4 - Borne 5 10:00
Delden 5 - De Zweef 6 10:00
zo. 24 maart
Delden 3 - Enter 7 10:00
Delden 2 - Almelo 3 11:00
zo. 7 april
Delden 4 - v.v. Twenthe 7 10:00
Delden 5 - Enter 8 10:00
Delden 1 - Vasse 1 14:30
zo. 14 april
Delden 3 - Markelo 4 10:00
Delden 2 - NEO 4 11:00
zo. 21 april
Delden 1 - KOSC 1 14:30
zo. 5 mei
Delden 4 - Rood Zwart 8 10:00
Delden 5 - Rood Zwart 7 10:00
SVO Twickel VR1 - BWO VR1 11:30
zo. 12 mei
Delden 3 - Marienheem 4 10:00
zo. 19 mei
Delden 4 - MVV '29 7 10:00
Delden 5 - Haarle 4 10:00
SVO Twickel VR1 - GFC VR1 11:30
Delden 1 - Borne 1 14:00
zo. 26 mei
Delden 3 - Haarle 3 10:00
Delden 2 - avc Heracles 2 11:00
zo. 8 september
Kabouters en Welpen - training 10:00

Topscorers senioren

stand per 16-10-2018

naam dp
Coen Witteveen 7
Martin Schutte 6
Wim Wold 6
Scott Wold 5
Sven Lutke Willink 3
Ben Steentjes 3
Richard de Vetter 2
Teun Freriksen 2
Brian Otten 2
Arilson Sotta da Silva 2
Lees meer

Webhosting