algemene informatie voor onze scheidsrechters: klik hier


do. 22 augustus
Delden 1 - Achilles'12 ZAT 1 20:00 Mahadewsing, J.S. (Joy Sunilkoemar)
zo. 25 augustus
Delden 1 - UDI 1 (oefenwedstrijd) 11:00 Landman, M. (Mick)
za. 31 augustus
Delden JO8-2G - Bentelo JO8-1 09:00
Delden JO10-1G - Bon Boys JO10-4 10:30
Delden JO10-2G - avc Heracles JO10-7 10:30
zo. 1 september
Delden 2 - Barbaros 2 10:00 E.A (Ed) Stokkentreeff
SVO Twickel VR1 - v.v. Twenthe VR1 12:00
di. 3 september
Delden 1 - W.V.V.'34 1 20:00 M.J.M. (Marcel) Besselink
wo. 4 september
SVO Twickel MO13-1 - Hector MO13-1 18:30
vr. 6 september
Delden 45+1 - Oranje Nassau 45+2 20:30
za. 7 september
Delden JO9-1 - Rood Zwart JO9-3 09:00
Delden JO8-1 - Bon Boys JO8-5 10:15
Delden JO12-1 - Oranje Nassau JO12-2 10:30
Delden JO11-1 - Hengelo JO11-1 10:30
Delden JO13-1 - ATC '65 JO13-4 12:30
Delden JO15-1 - RKSV Bornerbroek JO15-1 14:00
Delden JO19-1 - Rood Zwart JO19-1 16:00
zo. 8 september
Delden 3 - Bon Boys 8 11:00 F. (Freddy) van de Kolk
za. 14 september
Delden JO9-1 - v.v. Twenthe JO9-2 09:00
Delden JO8-2G - DEC'10 JO8-2 09:00
Delden JO12-1 - NEO JO12-3 10:30
Delden JO11-1 - Wilhelminaschool JO11-1 10:30
Delden JO10-1G - HSC '21 JO10-1 10:30
Delden JO15-1 - NEO JO15-2 14:00
Delden JO19-1 - Quick '20 JO19-3 16:00
zo. 15 september
Delden 3 - Rood Zwart 7 10:00 D.J (Dick) ter Kulve
SVO Twickel VR1 - Lochuizen VR1 12:00
Delden 1 - Sp. Neede 1 14:30
vr. 20 september
SVO Twickel VR25+2 - GVV Eilermark VR25+1 20:00
Delden 45+1 - Oranje Nassau 45+2 20:30
za. 21 september
Delden JO9-1 - Hoeve Vooruit JO9-1G 09:00
Delden JO8-3 - NEO JO8-4 09:00
Delden JO8-1 - Losser JO8-3 10:15
Delden JO11-1 - Bentelo JO11-1 10:30
Delden JO10-1G - Wilhelminaschool JO10-1 10:30
SVO Twickel MO13-1 - LSV MO13-1 12:30
Delden JO15-1 - DEO JO15-1G 14:00
zo. 22 september
Delden 5 - v.v. Twenthe 7 10:00
Delden 6 - RKSV Bornerbroek 4 10:00
SVO Twickel VR1 - DTC '07 VR1 12:00
Delden 1 - Sportlust Vroomshoop 1 14:30
za. 28 september
Delden JO8-2G - Delden JO8-3 09:00
Delden JO12-1 - Avanti W. JO12-2 10:30
Delden JO10-2G - BWO JO10-2 10:30
Delden JO13-1 - Achilles '12 JO13-2 12:30
Delden JO19-1 - Rigtersbleek JO19-2 14:30
SVO Twickel MO19-1 - ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO19-1 16:00
zo. 29 september
Delden 4 - Bon Boys 8 10:00
Delden 2 - Bon Boys 4 11:00
Delden 3 - Rigtersbleek 5 11:00
vr. 4 oktober
Delden 45+1 - Wilhelminaschool 45+1 20:30
za. 5 oktober
Delden JO8-2G - Victoria '28 JO8-3 09:00
Delden JO8-3 - Wilhelminaschool JO8-2 09:00
Delden JO11-1 - SVVN JO11-1G 10:30
Delden JO10-1G - Bon Boys JO10-4 10:30
Delden JO13-1 - NEO JO13-4 12:30
Delden JO19-1 - Excelsior '31 JO19-2 14:30
zo. 6 oktober
Delden 5 - Hector 5 10:00
Delden 6 - De Zweef 4 10:00
Delden 1 - La Première 1 14:30
za. 12 oktober
Delden JO9-1 - Rood Zwart JO9-1 09:00
Delden JO8-1 - Tubantia JO8-1 10:15
Delden JO10-2G - LSV JO10-2 10:30
SVO Twickel MO13-1 - NEO MO13-2 12:30
zo. 13 oktober
Delden 4 - Bon Boys 9 10:00
Delden 2 - Achilles '12 3 11:00
Delden 3 - Rood Zwart 5 11:00
vr. 18 oktober
Delden 45+1 - Wilhelminaschool 45+1 19:30
SVO Twickel VR25+2 - Rigtersbleek VR25+1 20:00
Delden 45+1 - Oranje Nassau 45+3 20:30
zo. 20 oktober
Delden 1 - Almelo 1 14:30
za. 26 oktober
Delden JO9-1 - Bon Boys JO9-5G 09:00
Delden JO12-1 - Meddo SC JO12-1G 10:30
Delden JO10-2G - Heracles avc JO10-5G 10:30
Delden JO15-1 - v.v. Twenthe JO15-1 14:00
SVO Twickel MO19-1 - Losser MO19-1 16:00
zo. 27 oktober
Delden 4 - SP Lochem 6 10:00
Delden 3 - Tubantia 3 11:00
za. 2 november
Delden JO8-2G - GVV Eilermark JO8-2 09:00
Delden JO12-1 - Haaksbergen JO12-1 10:30
Delden JO10-2G - Heracles avc JO10-6G 10:30
Delden JO13-1 - ST: TVO/Hoeve Vooruit JO13-1 12:30
SVO Twickel MO13-1 - Oranje Nassau MO13-1 12:30
Delden JO19-1 - Hector JO19-1 14:30
zo. 3 november
Delden 4 - Witkampers 8 10:00
Delden 2 - Barbaros 3 11:00
Delden 3 - Zenderen Vooruit 3 11:00
Delden 1 - Fleringen 1 14:30
za. 9 november
Delden JO8-2G - Wilhelminaschool JO8-2 09:00
Delden JO8-3 - GVV Eilermark JO8-2 09:00
Delden JO11-1 - DSVD JO11-1G 10:30
Delden JO10-1G - Hengelo JO10-1 10:30
Delden JO13-1 - Excelsior '31 JO13-3 12:30
Delden JO19-1 - ATC '65 JO19-3 14:30
SVO Twickel MO19-1 - NEO MO19-1 16:00
zo. 10 november
Delden 5 - Buurse 4 10:00
Delden 6 - Markelo 8 10:00
vr. 15 november
SVO Twickel VR25+2 - Achilles E VR25+1 20:00
za. 16 november
Delden JO9-1 - Victoria '28 JO9-3 09:00
Delden JO8-3 - Vogido JO8-5 09:00
Delden JO8-1 - UD W. JO8-1 10:15
Delden JO11-1 - Wilhelminaschool JO11-1 10:30
Delden JO10-1G - FC Eibergen JO10-2 10:30
SVO Twickel MO13-1 - Quick '20 MO13-2 12:30
Delden JO15-1 - Bon Boys JO15-2 14:00
SVO Twickel MO19-1 - FC Berghuizen MO19-1 16:00
zo. 17 november
Delden 5 - v.v. Twenthe 6 10:00
Delden 6 - ABS 5 10:00
za. 23 november
Delden JO8-2G - NEO JO8-4 09:00
Delden JO12-1 - <unknown> 10:30
Delden JO10-2G - Vogido JO10-3 10:30
Delden JO15-1 - Bentelo JO15-1 14:00
Delden JO19-1 - FC Suryoye-Mediterraneo JO19-1 14:30
SVO Twickel MO19-1 - Sp. Neede MO19-1 16:00
zo. 24 november
Delden 4 - Hector 4 10:00
Delden 2 - BSC Unisson 2 11:00
za. 30 november
SVO Twickel MO13-1 - FC Suryoye-Mediterraneo MO13-1 12:30
zo. 8 december
SVO Twickel VR1 - Markelo VR1 12:00