-
SVO Twickel: meisjesvoetbal en vrouwenvoetbal in Delden
-
samenwerking tussen Rood Zwart en SV Delden
-
nieuwe vereniging vanaf seizoen 2017-2018
-
-
SVO Twickel: samen voetballen en samen trainen
-
op sportpark De Scheetheuvel en op sportpark De Mors
-
onder een eigen naam, in een eigen tenue: blauw met zwart
-
-
SVO Twickel: voor meisjes van 11 jaar en ouder
-
jeugdelftallen: MO13 – MO15 – MO17 – MO19
-
seniorenteams: VR1 – VR2 – VR25+1
-
(meisjes tot en met 10 jaar voetballen samen met de jongens bij Rood Zwart of bij SV Delden)
-
-
Meedoen? Dat kan!
-
Kom kijken bij een wedstrijd of doe mee met een training
-
Meld je aan bij Rood Zwart of bij SV Delden en doe mee met SVO Twickel
-
Meer informatie bij
-
Conny Kemerink op Schiphorst (06-46723773)
-
Jos Eijsink (06-23978660)
-
-
Informatie SVO Twickel
za. 30 maart | ||||||
Welpen | - Paascup | 09:00 | ||||
Kabouters | - Paashaas | 10:00 | ||||
Delden JO15-1 | - BSC Unisson JO15-1JM | 13:00 | J. (Joost) Hendrikse | |||
Delden JO13-1 | - v.v. Twenthe JO13-1 | 13:00 | D. (Dirk) Morsink | |||
Delden JO17-1 | - Enter JO17-1 | 16:00 | R. (Richard) de Vetter | |||
vr. 5 april | ||||||
Delden 35+1 | - Tubantia 35+4 | 19:30 | ||||
Delden 35+1 | - Borne 35+2 | 21:00 | ||||
za. 6 april | ||||||
Delden JO8-1JM | - Enter JO8-1 | 08:45 | ||||
Delden JO8-3 | - EMOS JO8-4JM | 08:45 | ||||
Delden JO12-1 | - Oranje Nassau JO12-2 | 10:30 | Afgeschermd | |||
Delden JO10-1JM | - Victoria '28 JO10-3 | 10:30 | ||||
Delden JO14-1 | - Marienheem JO14-1JM | 13:00 | J. (Joost) Hendrikse | |||
Delden JO13-1 | - FC Eibergen JO13-2 | 13:00 | R. (Richard) de Vetter | |||
Delden JO17-1 | - Reutum JO17-1JM | 16:00 | Afgeschermd | |||
zo. 7 april | ||||||
Delden 4 | - v.v. Twenthe 4 | 10:00 | D.J (Dick) ter Kulve | |||
Delden 5 | - Tubantia 4 | 10:00 | M. (Michiel) Westerbeek | |||
Delden 2 | - WVV'34 3 | 11:00 | T (Tom) Sueters | |||
vr. 12 april | ||||||
FC Twente/Heracles O10 | - Duits regioteam O10 | 16:30 | ||||
FC Twente/Heracles O11 | - Duits regioteam O11 | 17:30 | ||||
za. 13 april | ||||||
Delden JO9-1JM | - DSVD JO9-1JM | 08:45 | ||||
Delden JO8-2JM | - DSVD JO8-1JM | 08:45 | ||||
Delden JO12-2JM | - SJO ZWO'23 JO12-1JM | 10:30 | S. (Simon) van der Kolk | |||
Delden JO11-1JM | - Sp. Neede JO11-3 | 10:30 | T. (Tom) Poelman | |||
Delden JO10-2JM | - Hector JO10-1 | 10:30 | ||||
Delden JO15-1 | - De Tubanters 1897 JO15-2 | 13:00 | A. (Arjan) Laarhuis | |||
Delden JO19-1 | - v.v. Twenthe JO19-1 | 16:00 | T.H. (Twan) Eijsink | |||
zo. 14 april | ||||||
Delden 3 | - Rood Zwart 4 | 11:00 | D. (Dennis) van Otten | |||
Delden 1 | - DSVD 1 | 14:30 | ||||
vr. 19 april | ||||||
Delden 35+1 | - Borne 35+2 | 20:00 | ||||
Delden 35+1 | - RKSV Bornerbroek 35+1 | 21:30 | ||||
za. 20 april | ||||||
Delden JO9-1JM | - BWO JO9-3 | 08:45 | ||||
Delden JO8-1JM | - Hector JO8-1JM | 08:45 | ||||
Delden JO8-3 | - Achilles '12 JO8-3 | 08:45 | ||||
Delden JO12-1 | - avc Heracles JO12-3 | 10:30 | LG.H (Lars) Brusse | |||
Delden JO14-1 | - SJO ZWO'23 JO14-1JM | 13:00 | T.H. (Twan) Eijsink | |||
Delden JO13-1 | - DEO JO13-1JM | 13:00 | J. (Joost) Hendrikse | |||
Delden JO17-1 | - s.v. Rijssen JO17-1 | 16:00 | R. (Richard) de Vetter | |||
zo. 21 april | ||||||
Delden 4 | - FC Suryoye-Mediterraneo 4 | 10:00 | D.J (Dick) ter Kulve | |||
Delden 2 | - Diepenheim 2 | 11:00 | I.G.J. (Ivo) Otten | |||
Delden 3 | - WVV'34 4 | 11:00 | T (Tom) Sueters | |||
zo. 28 april | ||||||
Delden 2 | - Bentelo 3 | 11:00 | T (Tom) Sueters | |||
Delden 1 | - Lemelerveld 1 | 14:30 | ||||
za. 4 mei | ||||||
Delden JO19-1 | - Vogido JO19-1 | 16:00 | Afgeschermd | |||
Delden JO17-1 | - Hengelo JO17-1JM | 16:00 | J. (Joost) Hendrikse | |||
zo. 5 mei | ||||||
Delden 2 | - Zenderen Vooruit 2 | 11:00 | I.G.J. (Ivo) Otten | |||
vr. 10 mei | ||||||
Delden 35+1 | - RKSV Bornerbroek 35+1 | 19:30 | ||||
Delden 35+1 | - Borne 35+2 | 21:00 | ||||
za. 11 mei | ||||||
Delden JO9-1JM | - Achilles '12 JO9-2 | 08:45 | ||||
Delden JO8-2JM | - Wilhelminaschool JO8-1 | 08:45 | ||||
Delden JO10-2JM | - Enter JO10-2 | 10:30 | ||||
Delden JO15-1 | - WVV'34 JO15-1 | 13:00 | T.H. (Twan) Eijsink | |||
Delden JO14-1 | - Excelsior '31 JO14-4 | 13:00 | R. (Richard) de Vetter | |||
Delden JO13-1 | - Markelo JO13-1 | 13:00 | D. (Dirk) Morsink | |||
Delden JO17-1 | - ASV '57 JO17-1JM | 16:00 | A. (Arjan) Laarhuis | |||
zo. 12 mei | ||||||
Delden 4 | - Enter 4 | 10:00 | M. (Michiel) Westerbeek | |||
Delden 2 | - NEO 2 | 11:00 | T (Tom) Sueters | |||
Delden 3 | - HSC '21 3 | 11:00 | ||||
za. 18 mei | ||||||
Delden JO8-1JM | - s.v. Rijssen JO8-1JM | 08:45 | ||||
Delden JO8-3 | - Hector JO8-2 | 08:45 | ||||
Delden JO12-2JM | - Sp. Neede JO12-1 | 10:30 | D. (Dirk) Morsink | |||
Delden JO11-1JM | - WVV'34 JO11-1 | 10:30 | Afgeschermd | |||
Delden JO10-1JM | - Achilles '12 JO10-3 | 10:30 | ||||
Delden JO19-1 | - BSC Unisson JO19-1 | 16:00 | R. (Richard) de Vetter | |||
ma. 20 mei | ||||||
Delden 5 | - S.V. Losser 3 | 10:00 | D.J (Dick) ter Kulve | |||
Delden 1 | - Heeten 1 | 14:00 | ||||
vr. 24 mei | ||||||
Delden 35+1 | - Tubantia 35+4 | 19:30 | ||||
Delden 35+1 | - Borne 35+2 | 21:00 | ||||
za. 1 juni | ||||||
Delden JO19-1 | - LSV JO19-1 | 16:00 | T.H. (Twan) Eijsink |