klik op de foto voor meer foto's

 

Op zaterdag 22 februari heeft de nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen, Rob Bakker, zijn contract ondertekend. Tevens is het contract met huidige keeperstrainer Emiel van der Pol officieel verlengd.

 

In december vorig jaar werd al bekend gemaakt (klik) dat de ervaren Rob Bakker vanaf volgend seizoen na drie seizoenen het stokje over zou nemen van Wouter Kwakkenbos en dat Emiel van der Pol ook volgend seizoen als keeperstrainer zou aanblijven.

 

Onder toeziend oog van penningmeester Leo Rouhof ondertekenden voorzitter Hans van Laarhoven en de beide trainers de contracten, waarmee de afspraken officieel werden bekrachtigd.

 

Aansluitend aan het tekenmoment maakte de nieuwe hoofdtrainer kennis met het kader waar hij volgend seizoen mee te maken krijgt.

 

Zowel de technische commissie van SV Delden als beide trainers zijn enthousiast over de samenwerking en kijken met vertrouwen uit naar volgend seizoen.