klik op de foto voor meer foto's
Aan de lange zegereeks van de SV Delden is een eind gekomen. In een matige en rommelige wedstrijd, in en tegen Lochem werd er met 2-2 gelijk gespeeld.
Onder een heerlijk zonnetje en op een prima kunstgrasmat, waren de verwachtingen hoog gespannen voor dit duel om de bovenste plekken in de 3e klasse K.
Het thema van de middag was - te laat. De wedstrijd begon te laat, de spelers waren vaak te laat in de duels en de scheidsrechter floot vaak te laat.
Het leidde gaandeweg de wedstrijd tot irritaties aan beide kanten. Te laat een duel aangaan of te laat een actie inzetten, leidde tot overtredingen die soms niet-, soms niet correct- of simpelweg te laat werden opgemerkt door de leidsman.
De irritaties werden dan weer verbaal geuit en van de maar liefst elf (11) gele kaarten, was het overgrote deel voor commentaar op de leiding.
Sportclub Lochem begon goed aan de wedstrijd en het was de nieuwe keeper, Bent Eijsink, die al na vier minuten handelend moest optreden. Iets later wederom een kans voor de thuisploeg, welke geblokt werd door een Delden been. Na bijna een kwartier leverde Delden een mooie combi af op het middenveld en de steekpass van Scott op z'n oudere broer Sven Wold was van een uitstekende kwaliteit.
De aanvoerder wist er wel raad mee en ronde beheerst af, 0-1 voor Delden, een tikkie tegen de verhouding in. Vanaf toen tot aan de rust was Lochem iets meer in balbezit, af en toe gevaarlijk en Delden had de nodige moeite om de blauw-gelen bij het eigen doel weg te houden.
Delden kwam na rust op haar beurt prima uit de kleedkamer en Christian Vreriks had na amper drie minuten spelen een beste kans. Hij zag zijn schot echter door een Lochems been geblokt en overgaan. Vlak daarna, na de zoveelste onterechte vrij trap, mocht Lochem van dichtbij eerst de lat, maar toen toch het doel treffen voor de gelijkmaker.
Het spel golfde op en neer en na een uur spelen kopte een Lochem speler knap de 2-1 binnen uit een voorzet. Heel lang konden ze daar niet van genieten, toen vijf minuten later Christian uit een korte corner de bal panklaar voorgaf en Brad Heuten bediende, die de bal keurig binnen knikte.
Dennis Mirza kwam met een lange rush nog gevaarlijk dichtbij in een fase waarbij het kaarten festijn zich afspeelde en Tom Oonk stond tot twee keer toe goed opgesteld op de eigen doellijn om pogingen van Lochem te pareren. Ook een schot uit de 2e lijn was gevaarlijk, maar Bent liet wederom zien dat goed keepen in de familie zit.
Delden doet nog steeds mee om de bovenste plek en speelt volgende week thuis tegen Ruurlo.