Inmiddels is de jeugd van SV Delden ongeveer een maand weer 1x per week aan het trainen. Dat bevalt zo goed dat veel teams graag 2x per week willen gaan trainen. Er is door de jeugdcommissie en de technische commissie goed gekeken hoe voor elk team op een verantwoorde manier twee trainingen per week aangeboden kunnen worden. Om dat mogelijk te maken is er een nieuw trainingsschema opgesteld (klik hier), waarbij er ook gebruik gemaakt zal gaan worden van een gedeelte van veld 3. Het nieuwe schema gaat in op dinsdag 2 juni. Via je leider / trainer word je geïnformeerd wat deze wijziging voor jouw team betekent.

 

Versoepeling 1,5m maatregel jeugd 13 - 18 jaar
Vanaf 1 juni mag ook de jeugd van 13 t/m 18 jaar weer zonder 1,5 meter afstand voetballen en trainen (net als eerder al de kinderen t/m 12 jaar).

Uiteraard blijven verder de eerder gecommuniceerde protocollen gelden, waarop zal worden toegezien door de aanwezige corona-coördinator.