Klik op de foto voor meer foto's

 

Aparthotel Delden is al ruim tien jaar hoofdsponsor van SV Delden en deze samenwerking wordt ook de komende vier seizoenen voortgezet. Door de verlenging van de sponsorovereenkomst weet SV Delden zich tot 2027 verzekerd van een stabiele, substantiƫle bron van inkomsten. Bovendien vormt de doorlopende sponsoring, naast afspraken over het wederzijds gebruik van de velden en het onderhoud van de grasvelden, opnieuw een bevestiging van de uitstekende samenwerking op Sportpark De Mors.

 

Tijdens de jaarlijkse vrijwilligersavond van SV Delden bij het Aparthotel werd de nieuwe sponsorovereenkomst formeel bekrachtigd. Namens Aparthotel Delden ondertekende directeur Jules Leenders het vierjarig contract en namens SV Delden zette voorzitter Hans van Laarhoven de handtekening. Samen met Karin Leenders, Mirjam Huisken, commercieel directeur van Aparthotel Delden en penningmeester Leo Rouhof werd er geproost op de verlenging van de samenwerking: de beste manier om te onderstrepen dat de beide buren op Sportpark De Mors ook de komende jaren de handen daadkrachtig ineen zullen slaan.