De aftrap van het seizoen is de jaarlijkse open dag aanstaande zaterdag (klik). Sommige teams zijn al begonnen met trainen en de selectie zit al middenin voorbereiding. Onderstaand praktische informatie over het nieuwe seizoen.  

De KNVB heeft vorige week het speelschema bekend gemaakt. Check de voetbal.nl app voor het schema van jouw team.

 

Eerste selectie

De selectie is begonnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen en speelt zondag 4 september de eerste bekerwedstrijd thuis tegen Avanti. Daarvoor worden al een aantal oefenwedstrijden gespeeld, zie https://www.svdelden.nl/programma

Nadat de laatste twee edities niet doorgingen is er dit jaar weer een Hoftoernooi waar SV Delden 1 ook weer van de partij is. Op zaterdag 10 september strijden de eerste teams van de verenigingen uit Hof van Twente tegen elkaar bij WVV in Hengevelde.

Op 25 september begint de competitie, uit tegen Neede. De derby tegen Rood Zwart wordt gespeeld op 9 oktober (uit) en 5 maart (thuis).

 

4-fasen voetbal jeugd

In de JO13 t/m JO19 wordt er komend seizoen vanaf de hoofdklasse en lager in drie fases gespeeld. Dit is onder meer het resultaat van een succesvolle pilot bij de junioren, om meer gelijkwaardige competities te organiseren. Meer info hierover vind je op de KNVB site https://www.knvb.nl/nieuws/assist-wedstrijdsecretarissen/assist-wedstrijdsecretarissen/66076/introductie-fasenvoetbal

 

Trainingen

De actuele informatie over trainingstijden, veldindeling en kleedkamerindeling is te vinden op de website onder https://www.svdelden.nl/trainingen

 

Iedereen veel plezier en succes gewenst in het nieuwe seizoen!