Klik op de foto voor meer foto's

 

Om voetballen in deze wedstrijd-loze periode voor de kinderen leuk en uitdagend te houden heeft de jeugdcommissie van voor de teams tot en met JO9 een wisselbokaal in het leven geroepen.


In elk team wordt er wekelijks een 'speler van de week' benoemd. Behalve eeuwige roem ontvangt de speler van de week een wisselbokaal, die een week mee naar huis mag.


Ieder spelertje kan deze beker verdienen: voor de inzet op de training of een gave actie, maar ook voor een mooie redding of door het team goed te helpen. Het is aan de trainers om elke week een speler van de week te kiezen.

 

De nu al felbegeerde wisselbokaal is super enthousiast ontvangen door de jongens en meisjes! Ze kunnen dan ook niet wachten tot het weer zaterdag is.


Ook een keer meedoen en kans maken op die gave wisselbokaal? Elke zaterdag om 9:00 wordt er door de jongste jeugd getraind. Lid of geen lid, kom gezellig langs, er staat altijd een paar voetbalschoenen voor jullie klaar!