Gerrit Paskamp overtuigende winnaar bij het kruisjassen met een megascore van maar liefst 4535 punten en Gerrit Holterman bij het hartenjagen door loting met Henk van Geenen.

 

De eerste kaartavond van 2020 kende op 31 janauri een stroeve start door afmeldingen i.v.m. plezierige en minder plezierige omstandigheden.
Aanvankelijk leek alles in kannen en kruiken maar toen er ook nog afzeggingen kwamen door iemand met de mededeling, 'ak vanoavend nog zo sleg te passe bun dan muj neet op mie rekkn' en een ander zich in de vinger had gezaagd werd het penibel. Gelukkig zit de vinger er nog aan en bleek het ook geen corona virus zijn maar dat ter zake. 

Toen de late roepingen uiteindelijk binnen waren en de koppen geteld werden kon er aan drie tafels worden gekruisjast mits een hartenjager zich opofferde. Gelukkig bleek Ed Stokkentreef (met een klaverjas verleden ) hier toe bereid. Ed nogmaals bedankt. Na een korte stoomcursus kruisjassen kon er ruim na acht uur worden begonnen.

 

Gerrit Paskamp werd winnaar bij het kruisjassen met een straatlengte van 650 punten voorsprong. Om de tweede plaats was er wel sprake van enige spanning door kleine onderlinge verschillen.
Henny Vunderink werd met twee punten verschil tweede voor Jan Brinkcate.

 

Bij het hartenjagen moest er geloot worden om de eerste en ook om de derde plek. Gerrit Holterman lootte beter dan Henk van Geenen en werd eerste.Derde werd Dick ter Kulve. Een beetje later dan anders was er taptoe.

De volgende kaartavond is al over goed anderhalve week op vrijdag 14-02-2020.

 

Uitslag kruisjassen;
1    Gerrit Paskamp   4535 pnt
2    Henny Vunderink   3884 pnt
3    Jan Brinkcate   3882 pnt
4    Wim Mensink   3859 pnt
5    Wim Wold   3811 pnt
6    Hans Langenberg   3789 pnt
7    Ed Stokkentreef   3713 pnt
8    Lilian Vunderink   3596 pnt
9    Gerrit Seppenwoolde   3546 pnt
10   Toon Breukers   3287 pnt
11   Carla Tuitert   3160 pnt
12   Wim Blekkenhorst   3080 pnt

Uitslag hartenjagen;
1    Gerrit Holterman   11 pnt
2    Henk van geenen   11 pnt
3    Dick ter Kulve   12 pnt
4    Hans Pots   12 pnt
5    Joke Paskamp   14 pnt