De Technische Commissie (TC) krijgt al een tijd lang signalen vanuit trainers en leiders om hen meer handvatten te geven met betrekking tot trainingen.

De TC heeft met hulp van de KNVB een document opgesteld die trainers, leiders, maar ook andere vrijwilligers én ouders kunnen gebruiken of lezen. Hierin staan de kenmerken en doelstellingen per leeftijdscategorie, uitleg van opbouw van trainingen en allerlei tips en trucs voor trainers.

Verder heeft de TC gekozen om de Rinus app ter ondersteuning voor trainingen te gaan gebruiken. De TC is ervan overtuigd dat iedere trainer hier veel aan kan hebben bij de opbouw van zijn/haar trainingen.

Trainers en leiders hebben het uitgewerkte document reeds ontvangen. Op woensdag 12 december, aanvang 20:00 uur zal de TC samen met de trainers en leiders een avond van gedachten wisselen om de Rinus app te introduceren en het geschreven document door te nemen.

Mochten er vragen/opmerkingen zijn, dan kan er altijd contact worden opgenomen met iemand van de TC (jeugdzaken).
Bert Morsink (voorzitter TC)
Dinand Lutke Willink (coördinator JO19 en JO17)
Richard Brunnekreef (coördinator JO15 t/m JO12)
René Geerdink (coördinator JO11 t/m JO8)
Marc Brinkcate (coördinator Welpen en Kabouters)

Namens de Technische Commissie,

Marc Brinkcate