Vrijdag 19 april was het dan zover en werd voor het eerst een sportquizavond georganiseerd. Dit in het kader van het 90 jarig jubileum van SV Delden. Met een redelijke opkomst van ongeveer 40 leden begon de quiz met in totaal zes rondes in zes verschillende categorieën, zoals sport algemeen, geschiedenis SV Delden en het Nederlands Elftal. Er waren twee hoofdprijzen te verdienen; een waardebon t.w.v. € 100 vrij te besteden en aangeboden door  het Aparthotel Delden en een ingelijst shirt van FC Twente met de handtekeningen van de gehele selectie. Het was een quiz van hoog niveau, maar er werden desondanks verassend veel vragen goed beantwoord wat uiteindelijk resulteerde in een 1e plaats voor Wim Mensink, een 2e plaats voor Jelmer Beeks en een beslissingsvraag zorgde ervoor dat Ed Stokkentreeff er met de derde plek van door ging ten koste van Jan Holterman. Tot slot werd er nog een 'Petje Op Petje Af' ronde gehouden welke is gewonnen door Johan Holterman. Na de quiz is er nog gezellig na geborreld en werd er nog lang nagepraat over de vragen en de leuke weetjes die tijdens de avond zijn gepasseerd.

C&S Licht en Geluid bedankt voor het beschikbaar stellen van de benodigde audio en video apparatuur!