Wim Mensink had als beste kruisjasser de eerste prijs voor het uitkiezen

 

Vrijdag 20 maart werd er weer gekaart in onze kantine. Het was alweer de voorlaatste kaartavond van het seizoen 2014-2015, met deze keer drie tafels met kruisjassers en twee tafels met hartenjagers. Wim Mensink won het kruisjassen en Joke Paskamp werd overtuigend winnaar bij het hartenjagen.

Onder het genot van een hapje en een drankje en begeleid door Duitse schlagers werd er fel gestreden om de punten.
Winnaar bij het kruisjassen werd Wim Mensink die met een puntentotaal van 3990 Gerrit Holterman naar de tweede plaats verwees.
In de bovenste helft ontliep men elkaar niet veel in punten. (In de onderste helft trouwens ook niet.)

Bij het hartenjagen was Joke Paskamp een klasse apart door alle vier potjes winnend af te sluiten. Doordat Jenny Holterman kantine dienst draaide kon Joke meedoen met hartenjagen. De gebroeders Holterman overwegen moeder onder druk te zetten om geen bardienst meer te draaien om verlost te zijn van Joke. Geen paniek boys, de volgende keer gaat ze eieren koken.

De voorzitter kwam ook nog even langs.Of hij nu kwam om de sfeer of om wat anders te proeven is mij niet helemaal duidelijk geworden. Hans toch fijn dat je even je gezicht liet zien en naar ik begrepen blijft het niet bij deze keer.

Dit was wat punten betreft de laatste kaartavond voor het algemeen klassement, dat wordt samengesteld aan de hand van de vijf beste resultaten van het afgelopen seizoen. De winnaars worden bekend gemaakt bij het paaskaarten op vrijdag 3 april.
 
Uitslag kruisjassen:
 
1    Wim Mensink              3990 pnt
2    Gerrit Holterman         3929 ,,,,
3    Toon Breukers             3852 ,,,,
4    Benny Oude Nijhuis    3818 ,,,,
5    Henny Vunderink         3784 ,,,,
6    Gerrit Seppenwoolde  3755 ,,,,
7    Jan Brinkcate              3744 ,,,,
8    Carla Tuitert               3616 ,,,,
9    Wim Wold                  3542 ,,,,
10  Gerrit Paskamp          3454 ,,,,
11  Wim Blekkenhorst     3345 ,,,,
12  Marinus Poelman      3136 ,,,,
 
Uitslag hartenjagen:
 
1    Joke Paskamp           4 pnt
2    Jan Holterman          7 ,,,,
3    Hetty Strikker            8 ,,,,
4    Henk van Geenen     9 ,,,,
5    Jan Kroeze               10 ,,,,
6    Johan Holterman     10 ,,,,
 
Volgende kaartavond 3 april PAASKAARTEN.
Tot dan,
Gerrit Paskamp.