Zes meter Holterman kon het verschil niet maken bij het hartenjagen op vrijdag 14 november. Ondanks de afwezigheid van de gebroeders werd er toch weer aan drie tafels gespeeld. Nieuw dit keer waren Joost Hendrikse en - terug van weg geweest - good old Martin Wardenburg.

Dat Martin het nog niet verleerd was blijkt wel uit de eindstand, een gedeelde eerste plaats met Ronnie Hendrikse. Ook waren er drie gedeelde derde plaatsen. Door middel van kaarten trekken werden de prijzen verdeeld.

Bij het kruisjassen lukte het weer niet om aan drie tafels te spelen, maar er gloort hoop. Bennie Oude Nijhuis was er weer na zijn operatie en verder was Marinus Poelman gestrikt om eens de sfeer te proeven. Beide heren konden het verschil dit keer nog niet maken en eindigden in de middenmoot. Met een puntentotaal van net boven de 4000 was Carla Tuitert alle heren te glad af.

 

De volledige uitslag van het kruisjassen:

 

1 Carla Tuitert 4001 pnt.

2 Henk Blekkenhorst 3810 ,,,,,

3 Wim Blekkenhorst 3764 ,,,,,

4 Gerrit Paskamp 3763 ,,,,,

5 Bennie Oude Nijhuis 3721 ,,,,,

6 Marinus Poelman 3681 ,,,,,

7 Gerrit Holterman 3665 ,,,,,

8 Gerrit Seppenwoolde 3519 ,,,,,

9 Toon Breukers 3460 ,,,,,

 

Uitslag hartenjagen:

 

1 Ronnie Hendrikse 4 pnt

    Martin Wardenburg 4 ,,,,,

3 Jan Kroeze 6 ,,,,,

    Thea Nobbenhuis 6 ,,,,,

    Jan Nobbenhuis 6 ,,,,,

6 Joost Hendrikse 7 ,,,,,,

    Henk van Geenen 7 ,,,,,,

8 Gerda Hendrikse 8 ,,,,,

    Dick ter Kulve 8 ,,,,,

10 Hetty Strikker 9 ,,,,,,

      Dinand Lutke Willink 9 ,,,,,

 

Volgende kaartavond is op vrijdag 19 december. Tot dan.

Gerrit Paskamp