Afgelopen weken zijn we op de TV schermen (narrow-casting) aan het testdraaien geweest met de kleedkamer- en veldindeling. De kleedkamer- en veldindeling worden niet meer op de ramen van het sportpark geplakt.

 

Trainingen
Op trainingsdagen staat de kleedkamerindeling op de TV schermen bij de ingang van het sportpark (parkeerplaats) én onder de trap bij de hoofdingang. Daarnaast zijn deze ook terug te vinden op onze website: https://www.svdelden.nl/trainingen

 

Wedstrijddagen: Voetbal.nl app

Op wedstrijddagen zijn in de Voetbal.nl app de kleedkamer- én veldindeling van een wedstrijd terug te vinden.

Deze app is gratis te downloaden in de Apple App store of Google Play store. De gebruikersnaam is jouw e-mailadres waarmee je bent ingeschreven bij onze vereniging.

Bij de wedstrijddetails onder het kopje “locatie” staan de veld en kleedkamerindeling voor Thuis, Uit én de scheidsrechter.