Nu het huidige seizoen toch echt op zijn einde loopt is het tijd om de teamindeling (klik hier) voor aankomend seizoen te communiceren voor de JO8 t/m J017 teams.

 

De technische commissie is de afgelopen periode druk bezig geweest om, in overleg met de blijvende trainers en leiders, de teams voor aankomend seizoen samen te stellen en daarnaast natuurlijk om het kader (trainers en leiders) voor deze teams ook goed in te vullen.

 

Ondanks dat een aantal trainers en leiders hebben besloten om te stoppen met hun trainer- of leiderschap denken we dat we dit laatste goed hebben ingevuld maar dat is nog niet het geval voor alle teams.

Voor de JO13 zoeken we nog een leider en voor de JO15-2 nog een trainer en een leider maar dit hopen we binnenkort ook ingevuld te hebben.

 

Namens de Technische commissie,

 

Paul Oude Heuvel (Coördinator JO8 t/m JO11)

Dinant Oolbrink (Coördinator JO12, JO13 & JO15-1)

Richard Brunnekreef (Coördinator JO15-2 & JO17)