Klik op de foto voor meer foto's

 

Zondag 1 december mocht SV Delden 5 nieuwe tenues in ontvangst nemen van sponsor CARDION.

 

CARDION is een coöperatie van cardiologen die in Twente mensen met een hartprobleem behandelen. Hart- en vaatziekten komen nog steeds veel voor en sport helpt problemen te voorkomen. Voorkomen is beter dan genezen en daarom steunen de dokters van CARDION het voetbal van HARTE en hopen dat de spelers van SV Delden met veel plezier en tot in lengte van jaren sportief en daarmee gezond blijven met de voetbal!

 

Namens CARDION mocht Herman Idzerda een ingelijst sponsorshirt in ontvangst nemen. Volgens goede gewoonte ontving de sponsor namens het team een bos bloemen. Ook Janny Lutke Willink van de sponsorcommissie werd in het bloemetje gezet door de mannen van SV Delden 5 voor de perfecte organisatie rondom de nieuwe kleding.

 

SV Delden dankt CARDION voor de sponsoring en het HART voor de club.