Vrijdag 11 oktober was om in voetbaltermen te blijven de aftrap van het nieuwe kaartseizoen bij SV Delden.Ondanks afzeggingen van enkele prominenten toch nog een redelijke opkomst.
Bij het kruisjassen kon er helaas maar aan twee tafels worden gekaart.Gerrit Paskamp had het best overzomerd en won.Door spannende potjes waren de onderlinge verschillen heel klein zoals uit de stand blijkt.Carla had haar goede vorm van vorig seizoen dit keer thuisgelaten en eindigde als laatste.
Dick ter Kulve (terug van keukencompetitie) was de duidelijke winnaar bij het hartenjagen en zoals hij zelf zei blijft het niet bij deze ene overwinning.Bij de prijsuitreiking waar hij als eerste mocht kiezen bleek zijn gezichtsvermogen even iets minder door een 4pack bok te pakken in plaats van een 6pack. Joke Paskamp hield zich goed staande in het mannengeweld en werd tweede.Er waren drie gegadigden voor de derde plek en.Martin Wardenburg was hierbij de gelukkigste met het loten.


De volgende kaartavond is op vrijdag 8 november.
Of wij dan nog in onze kantine terecht kunnen is nog niet zeker i.v.m. bouwplannen.
Er zijn alternatieven voor handen.

 

Uitslagen kaartavond SV Delden 11 oktober

 

Uitslag kruisjassen;
1 Gerrit Paskamp 3970 punten
2 Jan Brinkcate 3875 punten
3 Frits Vunderink 3806 punten
4 Wim Blekkenhorst 3797 punten
5 Wim Mensink 3722 punten
6 Marinus Poelman 3724 punten
7 Toon Breukers 3661 punten
8 Hans Langenberg 3599 punten
9 Carla Tuitert 3522 punten


Uitslag Hartenjagen;
1 Dick ter Kulve 5 punten
2 Joke Paskamp 7 punten
3 Martin Wardenburg 8 punten
4 Hans Pots 8 punten
5 Jan Kroeze 8 punten
6 Freddy van de Kolk 9 punten
7 Henk van Geenen 10 punten
8 Jan Nobbenhuis 11 punten
9 Gerrit Holterman 12 punten

 

Gerrit Paskamp.