SV Delden is verheugd te kunnen meedelen dat de samenwerking met hoofdtrainer Wouter Kwakkenbos opnieuw met een jaar is verlengd. Zowel SV Delden als Kwakkenbos, die vorig seizoen met succes debuteerde als hoofdtrainer, zijn bijzonder tevreden over de gang van zaken bij het eerste elftal.

 

Kwakkenbos loodste het jeugdige team van SV Delden afgelopen jaar via de nacompetitie glansrijk naar de vierde klasse en in de nieuwe competitie spreken de resultaten wederom boekdelen. Het enthousiasme binnen en buiten de lijnen bij SV Delden is dan ook nog steeds onverminderd groot.

 

Ook in dit tweede seizoen onder Kwakkenbos hebben weer verschillende spelers uit de eigen jeugd geruisloos de stap naar de eerste selectie weten te maken en de technische commissie en Kwakkenbos hebben er dan ook alle vertrouwen in dat ze de aanhoudend stijgende lijn ook een derde seizoen bij SV Delden door kunnen trekken.