De technische commissie is verheugd te kunnen melden dat zij erin geslaagd is om een goede vervanger te vinden voor Emiel van der Pol.

 
Frank Tanke zal het komend seizoen de selectiekeepers en de keeper van JO19 onder zijn hoede nemen. Frank woont in Borne en heeft 45 jaar gevoetbald waarvan hij 30 jaar het doel heeft verdedigd. In Hengelo heeft Frank bij Achilles en ATC gespeeld, met tussendoor een uitstap naar GFC Goor. Frank heeft dit seizoen aangegeven te stoppen met voetballen en wil zich nu verder gaan ontwikkelen als keeperstrainer, SV Delden wil hem deze kans graag bieden! Hij heeft al ervaring met training geven aan verschillende jeugdteams tot en met onder-23.

 

De technische commissie is dan ook heel blij dat we met Frank een geschikte vervanger hebben gevonden voor Emiel.

 

Frank heel veel succes!