Elk jaar is het een hele puzzel om de teamindeling voor het nieuwe seizoen te maken. En met elk jaar meer jeugdteams is de puzzel steeds groter. De Technische Commissie is dan ook erg blij dat de indeling voor komend seizoen weer gelukt is en dat er een mooie indeling voor het nieuwe seizoen klaar ligt.

 

Dit weekend zullen de teamindelingen via de coördinatoren gedeeld worden met de leiders / trainers die deze vervolgens delen met de spelers en ouders via de appgroepen. Heb je nog vragen of de indeling dan kun je terecht bij de coördinator van jouw team, te vinden op de website.

 

De Technische Commissie is ook blij dat voor de meeste teams weer trainers en leiders gevonden zijn. De komende weken worden hierbij de laatste puntjes op de i gezet, waarna de nieuwe teambegeleiding op de website gepubliceerd zal worden.