Ook dit jaar een hele diepe buiging voor al onze jeugdspelers! Ieder meisje of jongen heeft op zijn/haar manier een steentje bijgedragen door aan de deur of digitaal een lot te verkopen. Naast de jeugdleden hebben ook dames van SVO Twickel, een aantal seniorenteams en JO19 een duit in het zakje gedaan. Resultaat: een recordbedrag van netto 5.116,80 euro. Dit zal besteed worden aan voetbalmaterialen voor de jeug.

 

Voor de top 3 verkopers ligt een mooi prijsje te wachten:

 

 

 

Onderstaande 29 verkopers krijgen een grote club actie medaille:

 

 

 

SV Delden bedankt iedereen die een lot van één van onze leden heeft gekocht. Speciale dank gaat ook uit naar een groep trouwe ”Grote Club Actie” vrijwilligers die hebben geholpen met het inkloppen van de loten.

 

Klik hier voor onze opbrengstvideo.