Onlangs hebben Emiel van der Pol en Colin Verberne hun handtekening gezet onder het trainerscontract voor volgend seizoen. Daarnaast verlengt ook de huidige staf van SV Delden 2 de samenwerking voor volgend seizoen.

 

Keeperstrainer Emiel is bezig aan zijn vierde seizoen bij SV Delden en heeft dus ook volgend seizoen de keepers van de senioren en de oudere jeugdteams onder zijn hoede.

 

Emiel van der Pol

 

Colin Verberne heeft als spits van Delden 1 inmiddels 20 doelpunten gemaakt maar is daarnaast ook trainer van onze JO13-1. Volgend seizoen gaat Colin mee met deze groep als trainer van JO15-1.

 

Colin Verberne

  

Delden 2 is sinds dit seizoen het tweede selectieteam en werkt daarbij nauw samen met Delden 1. De huidige trainers / leiders van Delden 2, Kevin Otten, Nick Ensink op Reimer en Jori Spang, vormen ook volgend seizoen de staf van Delden 2.

 

De technische commissie is blij met de verlengingen, waarmee de invulling van de trainers voor volgend seizoen steeds meer vorm krijgt.