Klik op de foto voor meer foto's


Vanaf volgend seizoen zal Christiaan Spijkerman uit Hengevelde trainer/coach zijn van JO19-1.

Christiaan (45 jaar) is al zijn hele voetballeven verbonden aan het plaatselijke WVV’34. Hier heeft hij gevoetbald en vele functies bekleed. Zijn laatste functie is assistent trainer bij het eerste elftal. Nadat hij zijn trainerspapieren heeft behaald is hij nu toe aan een volgende stap. Hij gaat de training en coaching verzorgen van ons hoogste jeugdteam. Dit team is het huidige JO17 team dat in zijn geheel zal overgaan naar de JO19.

Onlangs heeft Christiaan kennis gemaakt met het team en zijn contract getekend. Nadien zag hij als aandachtig toeschouwer bij de wedstrijd hoe zijn nieuwe team een mooie overwinning boekte.

 

Het huidige O17-1 is al een aantal jaren in handen van trainer/coach Gerrit Naafs. Dit bekende SV Delden gezicht gaat vanaf komend seizoen toetreden in de trainersstaf van hoofdtrainer Rob Bakker. We zijn blij dat Gerrit deze stap wil maken en zo zijn jarenlange ervaring kan overbrengen op de spelers.