meer foto's volgen later

 

SV Delden 1 heeft zondag 30 november de eerste overwinning van dit seizoen weten te boeken. Tegenstander Buurse kreeg op De Mors de meeste en de beste kansen, maar het elftal van René Belt toonde zich effectiever in de afronding. Joost Hendrikse tekende voor de 1-0 ruststand, Timo Gerritsjans verdubbelde meteen na rust de score, beide keren na een aanval met nieuwkomer Maikel ter Horst aan de basis. Na een foute terugspeelbal (2-1) en een gemiste penalty van Buurse leek Kevin Otten, na prima voorbereidend werk van Timo Gerritsjans, de thuisploeg in veilige haven te koppen. Doordat Buurse uit een corner de aansluitingstreffer kon scoren, beleefden de supporters nog een spannend laatste kwartier, met deze keer voor SV Delden eindelijk eens een positieve afloop: 3-2.