klik op de foto voor meer foto's

 

SV Delden heeft op zondagmiddag ook de tweede Deldense derby van het seizoen gewonnen. In oktober van 2022 werd Rood Zwart al met 1-2 verslagen en nu was de ploeg van trainer Rob Bakker op de Mors met 3-0 te sterk. De man van de wedstrijd was Scott Wold die alle drie de Deldense treffers voor zijn rekening nam.

 

Het in groten getale opgekomen publiek kreeg op zondag een mooie voetbalstrijd voorgeschoteld. Goed was het spel van beide kanten zeker niet, maar dat maakte het duel er niet minder interessant op. Delden trok het duel uiteindelijk op individuele kwaliteiten naar zich toe.

 

Delden kwam na 17 minuten spelen op voorsprong door een kopbal van Scott Wold: 1-0. Dit bleek ook de ruststand. na de pauze controleerde de thuisploeg en wist het de score tevens uit te bouwen via twee verdere treffers van Scott Wold. De aanvaller wist vorige week ook al drie keer te scoren in het oefenduel met Overdinkel. Eindstand: 3-0.

 

Foto's en een verslag van het verloop van deze mooie zondag volgen.