klik op de foto voor meer foto's

 

SV Delden 1 heeft op zondagmiddag één punt overgehouden aan de ontmoeting met Reünie uit Borculo. Het duel op sportpark de Mors eindigde in 1-1.

 

In een matig duel had Delden het lastig met de bezoekers uit Borculo. Reünie had eigenlijk de hele wedstrijd een veldoverwicht. Delden kwam er geregeld gevaarlijk uit maar mistte voorin duidelijk stootkracht. Toch was het de thuisploeg die na 38 minuten via Doeke Brandt op voorsprong kwam. Dit was ook de ruststand.

 

Na de pauze bleven de bezoekers de regie houden en probeerde Delden er in de counter snel uit te komen. De 1-0 stand bleef lang op het scorebord staan maar een kwartier voor het einde kwamen de gasten verdiend op 1-1. Ook hierna kregen beide ploegen nog kansen op de overwinning maar gescoord werd er niet meer. Eindstand: 1-1.