klik op de foto voor meer foto's

 

Het seizoen van SV Delden wordt met iedere wedstijd mooier. Na de knappe derde plek in de competitie maakt de ploeg van Wouter Kwakkenbos ook in de nacompetitie indruk. Vorige week werd Halle in eigenhuis al verslagen en op zondag 10 juni bleek ook vierde-klasser SV Kilder geen partij voor de blauw-gele formatie. In Gelderland werd het 0-3 voor SV Delden. De ploeg plaatst zich daarmee voor de finale van de nacompetitie en is één zege verwijderd van een plek in de vierde klasse.

SV Delden kende een prima start in Kilder en was in de eerste helft de bovenliggende partij. Het eerste half uur kon de thuisploeg nog wel redelijk meekomen met de bezoekers, maar na de 0-2 was het duel eigenlijk al gespeeld. Joost Hendrikse nam beide treffers voor zijn rekening. Na de pauze ging SV Delden rustig verder en kwam via Ruben Diele op 0-3. De invaller liep door op de doelman, kon hem de bal ontfutselen en schoof vervolgens rustig binnen. SV Kilder probeerde het hierna nog met lange ballen, maar SV Delden had haar zaakjes achterin prima op orde. Eindstand: 0-3.