klik op de foto voor meer foto's

 

Vrijdag 19 december is er weer gekaart in onze kantine. De afwezigen (door kerstborrel o.i.d.) hebben het kerstgebak, aangeboden door Hetty Strikker gemist. Ze trakteerde op maar liefst 3 grote zelfgebakken taarten. Hetty, namens de kaarters nogmaals hartelijk dank.

Bij de kruisjassers kon er voor het eerst dit seizoen aan drie tafels worden gespeeld al waren de voortekenen (door enkele late afzeggingen) niet zo gunstig. Maar door de rentree van Wim Mensink en de terugkeer van verloren zoon Wim Wold was er zelfs een reserve. De hartenjagers waren dit keer in de minderheid mede door al eerder genoemde kerstborrels.

Marinus Poelman was bij het kruisjassen de duidelijke winnaar met een punten totaal van maar liefst 4024. De rest volgde op gepaste afstand, met onderling gering verschil. Opmerkelijk hierbij was dat de familie Vunderink in de top vier belande en de familie Blekkenhorst op de laatste plaatsen terecht kwam.

Bij het hartenjagen wist (sleutelfiguur) Han Vaanholt beslag te leggen op de eerste plaats.

Na de prijsuitreiking werd er nog even nagebabbeld en elkaar fijne feestdagen en jaarwisseling toegewenst.


De uitslag van het kruisjassen:
 
1   Marinus Poelman           4024 pnt.
2    Hennie Vuderink           3885 ,,,,,
3    Gerrit Holterman          3876 ,,,,,
4    Lilian Vunderink           3786 ,,,,,
5    Jan Brinkcate                3730 ,,,,,
6    Wim Mensink               3697 ,,,,,
7    Bennie Oude Nijhuis    3681 ,,,,,
8    Wim Wold                    3668 ,,,,,
9    Gerrit Paskamp            3510 ,,,,,
10  Toon Breukers             3495 ,,,,,
11  Carla Tuitert                3435 ,,,,,
12  Henk Blekkenhorst      3423 ,,,,,
13  Wim Blekkenhorst       3323 ,,,,,
 
Uitslag hartenjagen:
 
1    Han Vaanholt          6 pnt
2    Hetty Strikker          8 ,,,,,
      Ronnie Hendrikse   8 ,,,,,
      Jan Holterman        8 ,,,,,
5    Gerda Hendrikse   11 ,,,,,
6    Jan Kroeze             12 ,,,,,
7    Henk van Geenen  d.n.f.
 
De organisatie wenst iedereen fijne feestdagen en een voorspoedig 2015.
De volgende kaartavond is op 16 januari.