klik op de foto voor meer foto's (onder Windows XP niet met Internet Explorer 10)

 

Vrijdag 21 maart was al weer de voorlaatste kaartavond van het seizoen 2013-2014. Ondanks afzeggingen van enkele prominenten kon er toch nog aan drie tafels worden gekruisjast. De hartenjagers moesten het met zijn vijven aan een tafel uitvechten.

Normaal gesproken baalt iemand van een tweede plaats maar deze avond heb ik zelden iemand zo blij gezien. Na Johan Holterman (de winnaar bij het hartenjagen) was de tweede plek voor Henk van Geenen, die tijdens de prijsuitreiking stamelde dat dit de eerste keer was dat hij met een prijs naar huis kon.

Later heb ik nog vernomen dat Anke het verhaal 's nachts nog enkele keren aan heeft moeten horen. Henk zo zie je maar weer dat de aanhouder wint.

Gerrit Holterman die de volgende dag jarig was, probeerde door op voorhand al met een verjaardagsborrel bij de tegenstanders in een goed blaadje te komen.

Dat hem dat niet gelukt is blijkt wel uit de stand. Zo als zo vaak had hij weer k.. en kl.... kaarten gehad. Hoewel hij buiten de kaartprijzen bleef ging hij toch met een mooie ingelijste foto van hem en de kleinkinderen naar huis, aangeboden door zijn kaartkinderen.

Bij het kruisjassen was Toon Breukers de duidelijke winnaar met een punten totaal van 4185. De achtervolgers kwamen nog niet eens aan de 4000.

De rode lantaarn was deze keer voor Henny Vunderink die nog niet eens aan 3000 punten kwam.

 

De volgende kaartavond (tevens laatste) is op 18 april (goede vrijdag). Zoals gebruikelijk zullen er deze avond weer eieren worden geserveerd en worden de prijswinnaars van het hele seizoen bekend gemaakt.

Dus houd deze avond vrij in je agenda.

 

De volledige uitslag kruisjassen:

 

1    Toon Breukers           4185 pnt

2    Wim Mensink            3960 ,,,,,

3    Gerrit Paskamp         3938 ,,,,,

4    Henk van Wanrooy   3915 ,,,,,

5    Wim Blekkenhorst    3773 ,,,,,

6    Andre Wittenberg     3603 ,,,,,

7    Henk Blekkenhorst   3570 ,,,,,

8    Gerrit Holterman      3551 ,,,,,

9    Benny Oude Nijhuis  3527 ,,,,,

10  Carla Tuitert             3454 ,,,,,

11  Lilian Vunderink       3253 ,,,,,

12  Henny Vunderink     2959 ,,,,,

 

Uitslag Hartenjagen:

 

1    Johan Holterman

2    Henk van Geenen

3    Dick ter Kulve

4    Jan Kroese

5    Comb.Hans Pots/Jan Holterman