klik op de foto voor meer foto's

 

Vrijdag 14 maart werd er voor het eerst in 35 jaar weer eens een bingoavond georganiseerd door SV Delden. De avond was vrij toegankelijk voor iedereen. Saillant detail was dat ook 'oud gedienden' mevrouw Veltman en mevrouw Langenberg aanwezig waren, net zoals bij de laatste editite tientallen jaren geleden. Onder bezielende leiding van Gerard Dijk, Moniek Morsink en Janny Lutke Willink werd er gestreden om een aantal leuke prijzen, zoals een boodschappentas van AH Bekman en Dirk van den Broek en een dinerbon van Hotel De Zwaan.

De avond verliep sportief, dat bleek ook toen 2 dames tegelijk bingo hadden en besloten de prijs te delen, zodat een loting om de prijs niet nodig was.

De organisatie kijkt terug op een geslaage avond en bedankt de sponsoren en hoofdsponsor van de avond #37 (onderdeel van Country Wishes).

Op vrijdag 11 april is er weer een bingo en de organisatie hoopt dan op nog meer deelnemers.