klik op de foto voor meer foto's

 

Op 12 januari organiseerde SV Delden wederom een leuke Teenage Party voor de jeugd uit Delden en omstreken. De Teenage Party zal dit jaar maandelijks worden georganiseerd.

De presentatie deze avond was in handen van niet één, maar twee Wendy van Dijken. Nadat ze de regels hadden uitgelegd kon de avond echt van start. En ze hadden werk genoeg, want het programma voor deze editie was vol. Zo kondigden zij de Deldense deelnemers aan de Hofpopvoices aan. Luuk Wendrich, Sem Siemerink en de zussen Andrea en Marthe Wiendels.

Ook kon het publiek genieten van een geweldige breakdance opvoering van de All Style Division. Deze groep is onderdeel van SportCentre Bodyline (www.bodyline-hengelo.com) en geeft regelmatig demonstraties en en doet mee aan wedstrijden.

Naast het genieten van deze optredens was er natuurlijk ook weer genoeg gelegenheid om te dansen op alle muziek die weer goed geregeld was door Feestverkoop.nl.

Bezoekers en iedereen die heeft bijgedragen aan deze avond bedankt!