Klik op de foto voor meer foto's (Arjan Brouwer, Marc Brinkcate)

 

Onder perfecte omstandigheden gingen de jeugdleden van SV Delden zaterdagmiddag op pad voor de jaarlijkse paaseitjes actie. Gewapend met zakjes heerlijke paaseitjes, wisselgeld en QR codes voor digitaal betalen gingen de kinderen van de JO7 tot en met de JO13 van deur tot deur om het lekkers aan de man/vrouw te brengen. Naast losse zakjes middels de huis-aan-huis verkoop, was het ook mogelijk om meerdere zakjes te bestellen in de voorkoop.

 

Eerder deze week werden de eitjes in recordtempo verpakt door een grote groep enthousiaste ouders. Vele handen maken licht werk!

 

Al met al was de actie weer een groot succes met de verkoop van maar liefst 400 kg aan paaseitjes! Dankzij de opbrengst van deze actie kan SV Delden jeugdactiviteiten als een voetbalkamp of teamuitje organiseren. Daarnaast was het ook weer een leuke gezellige activiteit waaraan heel veel kinderen en ouders hun steentje hebben bijgedragen.

 

SV Delden dankt alle kopers, verkopers en de ouders en wenst jullie alvast fijne Pasen!