Klik op de foto voor meer foto's.

 

Zaterdagochtend was er weer een geslaagde inloopochtend bij de kabouters. Dit is een goed stel hoor…


In sporthal Raesfelt waren door de trainers Hugo en Steyn leuke spelletjes voorbereid met de toestellen in de zaal. Lekker rennen, springen en natuurlijk voetballen. De ouders keken ondertussen toe onder het genot van een bakje koffie.


Naast de veteranen onder de kabouters waren er ook nieuwe gezichten die kennis kwamen maken met voetballen bij SV Delden. Welkom!

 

De legendarische woorden 'Dit is een goed stel hoor...' zijn ook zeker van toepassing op deze enthousiaste groep kabouters en hun trainers. 

 

Ook een keer meedoen? Op 15 april is er weer een inloopochtend, op ons eigen welpenveldje op Sportpark de Mors. Wil je niet zo lang wachten? Elke zaterdag om 10:00 trainen de kabouters, hou het programma in gaten of er nog in de zaal of al buiten getraind wordt: https://www.svdelden.nl/programma

 

Vragen of meer info? Neem contact op met Luuk Braakhuis (coördinator kabouters en welpen) of Maartje Fisscher (jeugdvoorzitter). Klik hier voor de contact gegevens.