Klik op de foto voor meer foto's

 

Ieder voorjaar houdt SV Delden een aantal voetbalochtenden, waar ook de vriendjes en vriendinnetjes van de Kabouters en Welpen kunnen meedoen. Afgelopen zaterdag was er ook weer zo'n leuke vriendjes- en vriendinnetjesochtend.

 

Om klokslag 10:00 uur begon een flinke groep jongens en meisjes enthousiast aan de training. Er werd gestart met een tikspelletje, zodat iedereen een beetje warm kon draaien voor de daarop volgende leuke mix van voetbalspelletjes. Tussen alle voetbalgeweld door werd even pauze gehouden om de dorst te lessen.

Als afsluiting van de stralende zaterdagmorgentraining werden natuurlijk partijtjes gespeeld.

 

We kijken terug op een geslaagde vriendjes- en vriendinnetjes ochtend, zoals altijd weer een echt voetbalfeestje.

Volgende week om 10:00 uur wordt er natuurlijk ook weer getraind. Lid of geen lid, kom gezellig langs, er staan altijd een paar voetbalschoenen voor jullie klaar!