klik op de foto voor meer foto's.

 

Afgelopen zomer gingen de SV Delden baklakens heel Europa over, zoals we hebben kunnen zien op de vele leuke ingezonden foto's. Uit meer dan 20 inzendingen heeft een onafhankelijke en deskundige jury de inzending van Tijn gekozen als de meest originele. De winnende foto is genomen in Callantsoog waar Tijn met zijn SV Delden badlaken achter glas bijna op Ibiza waant. 

 

Vanmorgen werd Tijn tijdens de drinkpauze van de kabouters verrast door jeugdvoorzitter Maartje Fisscher met dit leuke nieuws. Tijn ontving een bal, een bon van ANNE IJs en natuurlijk luid applaus van zijn teamgenoten en de ouders aan de kant. 

 

Alle inzenders bedankt voor alle leuke, grappige en orginele foto's!

 

Onderstaand de winnende foto van Tijn. Klik op de foto om alle inzendingen te zien.