Klik op de foto voor meer foto's
 
De omstandigheden waren zaterdagochtend perfect voor de zomerse seizoensafsluiting: heerlijk weer én publiek was voor het eerst weer welkom op Sportpark de Mors. Wat een feest!
 
 
Vroeg in de ochtend was het al een drukte van belang met de JO7, JO8 en JO9 teams die fanatiek hun laatste wedstrijdjes speelden. 
 
 
Even later was het pupillenveld het domein van de kabouters en vriendjes en vriendinnetjes die voor het eerst kennis maakten met voetballen bij SV Delden. Lekker voetballen maakt dorstig, zeker met dit weer. Na de drinkpauze kwamen emmers water en waterpistolen tevoorschijn en veranderde het pupillenveld in een groot watergevecht. Menig ouder ontkwam ook niet aan een nat pak, nog een bijkomend voordeel dat er weer publiek is toegestaan. Moe en nat maar voldaan werd er afgesloten met een lekker waterijsje. 
 
 
De ochtend werd afgesloten door de JO11 teams, die zich in Sportkantine de Finish na hun wedstrijden tegoed deden aan lekkere frietjes. 
 
 
Zo kende een raar en kaal seizoen toch nog een gezellig einde!