Klik op de foto voor meer foto's.

 

Ook dit jaar wist de paashaas Sportpark de Mors weer te vinden en dus kon de jongste jeugd van SV Delden afgelopen zaterdag op zoek naar paaseieren. Dit keer had de paashaas zelfs een vriendinnetje meegenomen: de kip met gouden eieren die maar liefst twee gouden eieren had verstopt. 

 

Na afloop van de training stroomde veld 2 vol met kabouters en welpen en hun vriendjes op zoek naar de verstopte paaseitjes.

Na een korte voorsprong voor de jongste jeugd mochten ook de jongens en meisjes van JO8 en JO9 helpen zoeken.

Het werd een fanatieke zoektocht en met name de gouden eieren lagen goed verstopt. Toen alle eieren uiteindelijk gevonden waren werd de buit eerlijk verdeeld onder alle kinderen.

De twee vinders van een gouden ei werden extra beloond met een paaslekkernij.

 

Daarna was het tijd voor de prijsuitreiking van de kleurwedstrijd. Heel veel kinderen hadden een mooie kleurplaat ingeleverd. Na beraad van de jury mochten vier kinderen, van elke leeftijdsgroep één, een cadeaubon van Lamers in ontvangst nemen. 

 

Wederom een gezellige en sportieve ochtend op Sportpark de Mors dus!