Klik op de foto voor meer foto's.

 

Afgelopen zaterdag hebben enthousiaste voetballertjes het nieuwe pupillenveldje van SV Delden uitgebreid getest en goedgekeurd. 

 

De oproep om te helpen bij het testen van het nieuwe kunstgrasveldje bracht ondanks de koude ochtend heel veel jongens en meisjes naar Sportpark de Mors.

Toen na een eerste verkenning van het veldje alle kinderen een bal aan voet hadden was het tijd voor de grote test: doelpunten maken! Met z'n allen op een rij mochten de voetballertjes met de bal naar de overkant van het veld dribbelen om daar de bal in de goaltjes te schieten.

Gelukkig bleek scoren heel goed te gaan op het nieuwe veldje, zodat met die symbolische actie het veldje in gebruik genomen kon worden.

In twee groepen werd er vervolgens fanatiek tikkertje gespeeld, 'vliegtuigen' gedaan en vooral lekker gebald.

Tussendoor was er een lekker glaasje ranja voor de dorst, waarna er natuurlijk werd afgesloten met een partijtje. 

 

Jongens en meisjes, bedankt voor het helpen testen en graag tot volgende week!

Ook een keer meedoen? Elke zaterdag om 9:00 wordt er door de jongste jeugd getraind op het pupillenveldje (direct bij de hoofdingang van Sportpark de Mors). Lid of geen lid, kom gezellig langs, er staat altijd een paar voetbalschoenen voor jullie klaar!