Klik op de foto voor meer foto's

In de afgelopen weken hebben verschillende trainers van de oudere jeugdteams hun vrijwilligersovereenkomst getekend. Eind vorig seizoen was met de trainers de samenwerking voor het nieuwe seizoen al overeengekomen, met het onderteken van de overeenkomsten is dit nu ook officieel bekrachtigd.

 

Brad Heuten en Sven Lutke Willink zijn dit seizoen verantwoordelijk voor JO12.Colin Verberne neemt als nieuwe speler van SV Delden 1 de JO13 onder zijn hoede. Roy Libosan, vorig jaar trainer van JO13, traint JO15. Gerrit Naafs en Wim Wold hebben samen met Arjan Laarhuis de leiding over JO17. Roy Belt tekende eerder al voor zijn 10e seizoen bij SV Delden en is voor het 4e seizoen op rij trainer van JO19.     

 

Alle jeugdteams vanaf JO12 hebben met deze trainers de beschikking over ervaren en gekwalificeerde oefenmeesters die bovendien een sterke binding hebben met SV Delden