Klik op de foto voor meer foto's

Bij de goed bezochte inloopochtend zaterdag werd er door de kabouters en welpen veel plezier gemaakt tijdens de verschillende spelletjes en natuurlijk heerlijk gevoetbald. De aanwezige nieuwe kinderen kregen applaus van de teamgenootjes omdat ze zo goed hadden meegedaan.

 

Ondertussen kon de jongste jeugd de kunst afkijken bij de JO8 teams die hun training natuurlijk ook eindigden in een partijtje.

 

Een aantal jeugdleden hielp de inloopochtend in goede banen te leiden. Bij de kabouters werden de trainers geassisteerd door twee spelers van JO15, misschien wel het prille begin van een mooie trainerscarrière...

 

Voor alle aanwezige jeugd was er aan het eind van de training een welverdiend heerlijk ijsje.

 

Kinderen die ook graag een keer mee willen doen; elke zaterdag kun je vrij inlopen op onderstaande tijden:
- Welpen (6 en 7 jaar): 9:00 – 10:00
- Kabouters (3 tot 6 jaar): 10:00 – 11:00

Nog geen voetbalschoenen? We hebben altijd wel een paar te leen in de goede maat!

 

Volg je voeten.... ga voetballen bij SV Delden!