Klik op de foto voor meer foto’s.

 

Met een heerlijk najaarszonnetje op het gezicht heeft de Deldense jeugd tussen 6 en 11 jaar een sportieve herfstvakantie activiteit gehad.

 

In totaal kwamen woensdagmiddag ruim 60 jongens en meisjes naar sportpark de Mors. Daar had Sven Lutke Willink, de aanvoerder van ons eerste elftal, een leuk voetbalprogramma in elkaar gedraaid. Zijn assistenten op het veld (Jort Laarhuis, Tim Naafs, Wessel Pots, Mats Halenbeek, Brad Heuten en Jeroen Naafs) zorgden voor een vlekkeloos verlopen middag.

 

Tussen alle voetbalgeweld door werd even ranja gedronken en stuk fruit gegeten. Aan het einde van de dag kreeg iedereen een mooie bidon van Rabobank Centraal Twente en een fietssleutelhanger van de KNVB als aandenken.

 

De jeugdcommissie bedankt iedereen die heeft meegeholpen aan deze leuke dag!