Klik op de foto voor meer foto's.

 

Woensdag 17 april kwamen 42 kinderen samen bij SV Delden voor een actief Paasfestijn.

Na een lekker glaasje ranja met uiteraard een paaseitje, gingen de kinderen in verschillende teams de strijd met elkaar aan. Naast de nodige activiteiten zoals paasei trappen en het eihoofd spel, lieten de kinderen vooral in de eierrace de nodige competitie zien. Menig ei sneuvelde in de strijd, maar dat maakte de pret er niet minder om. Na een kort potje paasbingo kwam de paashaas de kinderen halen om buiten op zoek te gaan naar de vele, verstopte eieren.

 

Jasper Mooiweer was de gelukkige vinder van het SV Delden ei en kreeg een leuk presentje. Met de nodige chocolade versnaperingen keerden de kinderen met een goed gevoel en volle buik weer huiswaarts.

 

De jeugdactiviteitencommissie wil graag alle vrijwilligers bedanken voor hun hulp en met name de paashaas voor zijn vrolijke bijdrage.