Klik op de foto voor meer foto's.

In december 2018 heeft de denktank van SV Delden deelgenomen aan een workshop “Identiteit”. Deze workshop had als doel om samen na te denken over de inrichting van de openbare ruimtes op het te realiseren Sportcomplex de Mors.

Voor volgende ruimtes werd er door middel van een selecties van heel verschillende beelden op zoek gegaan naar de beleving die het best past bij de sporthal:

I Kantine
II Kleedkamers
III Algemene Ruimtes
IV Exterieur

Samen met alle betrokken verenigingen zijn er sfeerimpressies gemaakt waarmee het betrokken bureau kan komen tot een ontwerp waarin alle wensen het best naar voren komen. Kenmerkend voor de avond was de eensgezindheid over hoe een sportkantine eruit moet zien en welke functionaliteit de openbare ruimtes nodig hebben.

Op 22 januari is de volgende bijeenkomst van de denktank Identiteit en zullen de ontwerpen worden gepresenteerd.