Klik op de foto voor meer foto's.

Op zondag 30 september zijn direct na de wedstrijd drie coryfeeën van het eerste elftal gehuldigd voor bewezen diensten.
Als eerste werd Twan Eijsink naar voren geroepen op het hoofdveld. Twan werd bedankt voor zijn rol als keeper/reserve keeper van Delden 1. Twan staat sinds dit seizoen onder de lat bij het eerste van BZSV in Borne.
Als tweede was Chris Bartelink aan de beurt. Chris is vanuit de jeugd doorgegroeid bij SV Delden. Vorig seizoen was hij basisspeler bij het eerste en maakte zodoende het kampioenschap mee. Vanwege studie in Maastricht is Chris gestopt met voetballen.
Als laatste was Hans van Laarhoven aan de beurt. Hans is 18 jaar verzorger geweest bij het eerste elftal. Vanaf dit seizoen word deze taak door Julia Rikkert en Raymond Halenbeek uitgevoerd.

Alle drie de coryfeeën ontvingen een prachtig herfstbok pakket en een luid applaus.