Klik op de foto voor meer foto's.

Vrijdagavond 24 november is Sinterklaas op bezoek geweest bij SV Delden. Om 18:00 uur werden de kinderen ontvangen in de kantine. Eerst waren er heel veel spelletjes te doen. Binnen was onder andere stoelendans en sjoelen en buiten was het zaklopen en paaltjes voetbal geblazen.

De spelletjes werden per team uitgevoerd en de leiders en trainers deden ook goed mee.

Nadat de spelletjes klaar waren, kon er luidkeels gezongen worden. Sinterklaas kwam met maar liefst drie pieten aan. Alle teams mochten bij de Sint komen en uiteraard had Sint alles weer in zijn grote boek staan. Zo wist de Sint van de voetbaldagen, hij wist wie de trainers en leiders waren en soms had Sint ook nog wel iets over de ouders te zeggen.

Nadat Sinterklaas samen met zijn pieten weer terugging naar het kasteel om de grote Deldense intocht voor te bereiden, kregen de kinderen nog een mooi kado. Met de wangen bol van de pepernoten en het kado onder de arm kon ieder fijn naar huis.

De Sint heeft al wel gezegd dat hij het weer heel gezellig vond op sportpark De Mors en dat hij volgend jaar zeker terug komt.