klik op de foto voor meer foto's

 

De voetballers van SV Delden zijn in het nieuwe seizoen alweer enkele weken onderweg, maar behalve op het veld is er dit seizoen ook in het clubhuis op De Mors weer van alles te doen. Maandelijks terugkerende activiteiten zijn ook dit jaar weer de kaartavonden en de bingoavonden.

Vorige week vrijdag, 16 september, was de eerste bingoavond, die zich kon verheugen in een prima belangstelling. De avond stond bol van de spanning en tijdens de diverse bingorondes kon je, behalve 'Bernard 5' en 'Nico 32' uit de mond van spelleider Gerard Dijk, een speld horen vallen. Tussen de verschillende rondes door en in de pauze was er voor alle bingospelers, van jong tot oud, gelegenheid voor een welverdiend hapje en drankje.

Volgende week vrijdag, 30 september, is de eerste kaartavond. Spelsoorten als vanouds hartenjagen en kruisjassen, als altijd onder deskundige supervisie van Gerrit Paskamp. Komt allen en zegt het voort!