algemene informatie voor onze scheidsrechters: klik hier


za. 21 april
Delden JO7-1 - BVV Borne JO7-3 09:00
Kabouters en Welpen - Vrienden- en vriendinnendag 09:00
Delden JO9-1G - WVV '34 JO9-1 09:00
Delden JO9-2 - Quick '20 JO9-5 09:00
Delden JO8-1G - Wilhelminaschool JO8-1 09:00
Delden JO11-1 - Quick '20 JO11-7 10:15 Dijk, G.P (Gerard)
Delden JO11-3 - ATC '65 JO11-8 10:15
Delden JO13-1 - Bon Boys JO13-2 11:45 Boensma, C. (Collin)
SVO Twickel MO19-1 - IJVV MO19-1 13:15 Vetter, R. (Richard) de
Delden JO19-1 - Bon Boys JO19-2 16:00 Kolk, F. (Freddy) van de
zo. 22 april
Delden 2 - Wilhelminaschool 2 10:00 Rezanejad, H. (Hashem)
Delden 3 - FC Eibergen 3 10:45 Brandt, H.J. (Hajo)
wo. 25 april
Delden JO7-1 - WVV'34 JO7-1 18:15
Pupillen thuis o.v.b. - Pupillen uit o.v.b. 18:45
do. 26 april
Delden 3 - Bentelo 4 19:00 Norel, R. (Rene) van
Delden 5 - Haaksbergen 3 19:00 Kolk, F. (Freddy) van de
za. 28 april
Delden JO9-2 - Enter Vooruit JO9-1G 09:00
SVO Twickel MO15-1 - TVC '28 MO15-2 11:45
zo. 29 april
Delden 3 - Rood Zwart 5 10:45 Kulve, D.J (Dick) ter
do. 3 mei
Delden 2 - Juventa '12 4 19:00 Kulve, D.J (Dick) ter
Delden 5 - Buurse 4 19:00 Kolk, F. (Freddy) van de
za. 5 mei
Delden JO8-1G - BWO JO8-3 09:00
Delden JO8-2 - Markelo JO8-1 09:00
zo. 6 mei
Delden 4 - Bentelo 7 09:00 Kulve, D.J (Dick) ter
Delden 6 - Borne 5 11:00 Kolk, F. (Freddy) van de
vr. 11 mei
SVO Twickel VR25+2 - UD W. VR25+1 20:00
za. 12 mei
Delden JO7-1 - TVO Beckum JO7-1 09:00
Delden JO8-2 - v.v. Twenthe JO8-2 09:00
Delden JO11-2 - Bon Boys JO11-7 10:15
Delden JO15-1 - Wilhelminaschool JO15-2 11:45
SVO Twickel MO15-1 - Saasveldia MO15-1 11:45
Delden JO17-1 - Achilles '12 JO17-3 13:30
SVO Twickel MO17-1 - Almelo MO17-1 13:30
zo. 13 mei
Delden 4 - Rood Zwart 9 10:00
Delden 6 - v.v. Twenthe 8 10:00
SVO Twickel VR1 - RKSV VR1 12:00 Kolk, F. (Freddy) van de
Delden 1 - Vosseveld 1 14:30
do. 17 mei
Delden JO11-1 - Vogido JO11-3G 18:15
Delden 1 - Rietmolen 1 19:30
za. 19 mei
Delden JO7-1 - RKSV Bornerbroek JO7-2 09:00
Delden JO9-1G - Avanti W. JO9-2 09:00
Delden JO9-2 - De Tubanters 1897 JO9-2 09:00
Delden JO8-1G - SDC '12 JO8-2 09:00
Delden JO11-1 - NEO JO11-4 10:15
Delden JO11-3 - De Esch JO11-5 10:15
Delden JO13-1 - WVV '34 JO13-1G 11:45
Delden JO17-1 - BWO JO17-2 13:30
SVO Twickel MO17-1 - Avanti W. MO17-2 13:30
zo. 20 mei
Delden 2 - Rood Zwart 4 10:00
Delden 5 - TVO 4 10:00
za. 26 mei
Delden JO8-2 - Bon Boys JO8-2 09:00
Delden JO11-2 - Markelo JO11-2 10:15
Delden JO15-1 - NEO JO15-5 11:45
SVO Twickel MO15-1 - Achilles '12 MO15-1D 13:30
Delden JO19-1 - Sportlust Glanerbrug JO19-1 16:00
zo. 27 mei
Delden 4 - Bon Boys 9 10:00
Delden 6 - La Première 3 10:00
SVO Twickel VR1 - Victoria '28 VR1 12:00
Delden 1 - Lochuizen 1 14:00
vr. 1 juni
SVO Twickel VR25+2 - Tubantia VR25+1 20:00
za. 2 juni
Delden JO8-1G - NEO JO8-6 09:00
Delden JO8-2 - DEO JO8-2 09:00
Delden JO11-1 - TVO JO11-1 10:15
Delden JO13-1 - Quick '20 JO13-3 11:45 Stokkentreeff, N.G (Nick)
Delden JO17-1 - Borne JO17-1 13:30
SVO Twickel MO17-1 - BWO MO17-1 13:30
zo. 3 juni
Delden 2 - Borne 2 10:00
Delden 4 - Holten 6 10:00
Delden 3 - Enter 6 10:45

Topscorers senioren

stand per 19-04-2018

naam dp
Gerrit Naafs 32
Scott Wold 12
Sven Wold 12
Sven Lutke Willink 9
Coen Witteveen 9
Wim Wold 9
Rob Wijsbeek 7
Dennis de Vos 6
Martin Schutte 6
Hidde Flokstra 5
Lees meer

Webhosting