Beste jeugd,

 

Wij proberen de in de zomer de voetbalvelden met gewoon gras in een zo’n goed mogelijke conditie te houden zodat jullie ook aankomende winter nog kunnen genieten van een goed veld. Dat betekent dat deze in de zomer opnieuw worden ingezaaid en dat gras moet rustig kunnen groeien, zonder dat iedereen erop voetbalt.


We vinden het vervelend te moeten constateren dat er toch elke avond jeugd aan het spelen is op deze velden. We zien jullie liever op de kunstgrasvelden, maar wil je dan toch heel graag op echt gras voetballen onthoud dan 1 ding:

Blijf uit de buurt van de doelgebieden!!!!

Het doelgebied is kwetsbaar en heeft echt de hele zomer nodig om te herstellen. Nu telkens het groeiende gras beschadigen en vernielen zorgt voor slechte velden het komende jaar.

Alvast bedankt voor de medewerking.

Bestuur
SV Delden
Directie
Aparthotel Delden