Voor de teams met kinderen t/m 17 jaar die zaterdags willen trainen is een schema opgesteld op basis van leeftijdscategorie (klik hier voor het schema). Dit schema kan al vanaf zaterdag 17 oktober gehanteerd worden, met inachtneming van:

  • alle teams moeten zich aan de tijdsblokken houden, zodat we geen grote verkeersstroom gaan krijgen;
  • ouders van jonge kinderen die gebracht worden: niet eerder dan 5 minuten voor aanvang afleveren en pas aan het einde van de training weer ophalen;
  • kinderen die op eigen gelegenheid naar de voetbal komen, gaan na de training meteen naar huis;
  • publiek: net als doordeweekse trainingsavonden is ook op zaterdag geen publiek welkom.


Als er vragen zijn of ouders twijfelen om hun kind deel te laten nemen aan clubactiviteiten, kunnen zij contact opnemen met de Corona-contactpersoon binnen SV Delden. Dit is Carmen Brinkcate, telefoon 06-25024490.

 

Veel plezier tijdens de trainingen!